آوا

همان طور که می دانید فرش ها ممکن است در اثر عوامل مختلف دچار آسیب و خرابی شوند. در این هنگام روش هایی برای ترمیم این آسیب دیدگی ها وجود دارد. در یک تعریف کلی رفوی فرش عبارت است از رفع سوختگی، پارگی، بیدزدگی و پوسیدگی و سایر آسیسب دیدگی های انواع فرش. در شرایطی مانند شرایط زیر فرش ها نیاز به رفوگری خواهند داشت.

 1. بید زدگی فرش و پوسیدگی آن
 2. سوختگی قسمتی از فرش
 3. پاره شدن قسمتی از فرش
 4. استفاده بیش از حد از فرش و گذشت زمان

در هنگام وقوع این اتفاقات رفوگری فرش مانند یک عمل پزشکی وارد عمل می شود و رفو گران مانند یک فرش کار رفوی فرش را انجام می دهند. این کار نیاز به تجربه دارد و شخصی که مسئولیت این کار را بر عهده دارد باید از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد. این کار در قالیشویی ها با استفاده از وسایلی نظیر چاقوی بافت، درفش، نخ و سوزن، انبردست، انگشتانه و ... انجام می گیرد.

 

ترمیم و رفوی فرش

 

رعایت چه نکاتی در هنگام رفوگری مورد نیاز است؟

همان طور که می دانید می توان قسمتی از فرش که پاره شده را بر روی فرش رفو نمود. رفوگری فرش باید با توجه به نقشه فرش و کاغذ شطرنجی انجام شود و در مواردی می توان از کاغذ شطرنجی استفاده نمود. پس مراقب باشید این کار حتما از روی نقشه فرش انجام شود تا  بر روی قیمت آن تاثیری نداشته باشد. در مواردی لازم است پارگی را از فرش جدا نمایید و در مواردی باید بتوانید با رعایت اصول خاصی فرش را بدون جدا کردن قسمتی از آن رفو کنیم.

رفوی انواع فرش در بلوار کشاورز ، هروی ، سعادت آباد ، شهران ، ستارخان و ...

رفوی پارگی فرش

از جمله اشکالاتی که در فرش به وجود می آید و نیاز به رفو دارد پارگی قسمتی از فرش می باشد. در اثر پاخوردگی یا هر عامل دیگری مانند گرد و غبار و در مواردی در اثر تابش مستقیم خورشید ممکن است به مرور زمان فرش دچار پوسیدگی و پارگی شود. یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام رفوی فرش ها و به خصوص فرش های دستباف اهمیت دارد رنگ فرش می باشد زیرا عمل رفو باید به نحوی انجام گیرد که با رنگ سایر قسمت های فرش همخوانی داشته و به چشم نیاید. استفاده از نخ های مناسب با رنگ مناسب متناسب با سایر قسمت های فرش و قسمت پارگی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

رفوی بید زدگی فرش

همان طور که می دانید ممکن است در اثر عوامل مختلف فرش ها دچار بیدزدگی شوند که در این هنگام نیاز به رفو دارند. برای رفوی قسمت بید زده فرش ابتدا باید قسمت بید زده فرش تمیز شده و سپس فرش را برعکس کرده و کاسه ای زیر قسمت بیدزده قرار دهید. در نهایت با توجه به نقش فرش تمامی قسمت های بید زده را با دقت و رج به رج انجام دهید.

 

مزایا و معایب رفوی فرش

همان طور که می دانید رفوی فرش باعث می شود که فرشی که در حال خراب شدن و از بیم رفتن است احیا گردد و ارزش معنوی فرش حفظ گردد. همان طور که می دانید فرش ها یک اثر هنری هستند و رفوی آن ها باعث حفظ این آثار تاریخی و هنری می گردد.

از جمله معایب رفوی فرش می توان به هزینه آن اشاره نمود که در مواردی بسیار بالا می باشد و شاید یک سری از افراد نخواهند این قدر هزینه برای یک فرش آسیب دیده خرج کنند. گاهی رفوی رنگ فرش با استفاده از مواردی نظیر ماژیک است که رنگ آن ثابت نبوده و با یک شست و شو از بین می رود. در برخی موارد ترمیم و رفوی فرش ها از ارزش آن ها می کاهد و موجب می شود بهای کم تری داشته باشند.

 

منظور از اعلاشویی فرشهای قدیمی چیست

تاریخ : 1399.06.19
توسط : carpetclean

ارزش معنوی و مادی فرشهای قدیمی و گران قیمت ، اهمیت نگهداری از آن را چندین برابر مینماید .

 

اعلاشویی فرش

 

بی شک نگهداری و شستشوی یک فرش عتیقه تفاوتهای بسیاری با یک فرش معمولی دارد. با توجه به گذر زمان طولانی از عمر این فرشها و حساسیت تار و پودهای این فرشها ، انجام اعلاشویی نیاز به تبحر و ظرافت بالای قالیشویی دارد.

 

برای شستشوی یک فرش عتیقه نیاز به استفاده از مواد شوینده و ابزار آلات حرفه­ای داریم تا فرش آسیب نبیند.

 

شستشوی درست و اصولی یک فرش عتیقه نه تنها به آن آسیبی نمیزند ، بلکه موجب افزایش طول عمر این فرشها میشود .

 

قالیشویی آوا بدلیل تجربه بالا در شستن فرشهای لاکچری می تواند شما را در این امر یاری دهد ؛ سرویس اعلاشویی ما در سراسر تهران بخصوص در محلات استاد معین ، ستارخان ، تهرانسر ، سعادت آباد ، امیرآباد و مناطق دیگر شبانه روزی فعال می باشد .

 

ملاک انتخاب ماشین آلات قالیشویی

تاریخ : 1399.06.15
توسط : carpetclean

در این مقاله می خواهیم به شما ملاک هایی برای انتخاب دستگاه قالیشویی معرفی کنیم ؛ همان طور که می دانید ماشین ها اتوماتیک از سایر دستگاه ها گران تر هستند این در حالی است که بسیار مفید تر و به صرفه تر نیز می باشند . که از جمله این ملاک ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

انتخاب دستگاه قالیشویی مناسب

 1. دستگاه حتما دارای گارانتی باشد و قطعات آن تضمینی باشند.
 2. دستگاه متناسب با نیاز های مشتریان باشد و دستگاهی را انتخاب کنید که مناسب کار شما است. برای مثال اگر میخواهید در منزل این دستگاه را استفاده کنید. دستگاه قالیشویی منزل یا همان قالیشویی دستی گزینه مناسبی است و اگر کارتان قالیشویی است خوب باید نمونه های قدرت مند تری بخرید.
 3. برای خرید این دستگاه باید اطلاعات فنی خوبی داشته باشید و دقت کنید این دستگاه کیفیتی متناسب با قیمت آن دارد.
 4. قدرت موتور بالا و دقت بسیار زیاد در کار
 5. میزان صدا و لرزش تولید شده توسط دستگاه
 6. برق مصرفی دستگاه
 7. دوام دستگاه و عمر مفید دستگاه
 8. کمک گرفتن از سایر افرادی که در این زمینه مهارت کافی دارند و یا قبلا از دستگاه های قالیشویی خریداری کرده اند.

در کارخانه قالیشویی آوا مجموعه ای از دستگاه های دستی و اتوماتیک استفاده می شود تا کیفیت شستشوی ما خوب از آب درآید ؛ مهم نیست سفارش قالیشویی از سعادت آباد ، ستارخان یا مرزداران باشد مهم تحویل به موقع و با کیفیت شستشوی مطلوب فرشهاست .

 

هزینه شست و شوی فرش توسط قالیشویی

تاریخ : 1399.06.14
توسط : carpetclean

همان طور که می دانید قالیشویی وظیفه شست و شوی انواع فرش را برای ما بر عهده دارد و در ازای این خدمات مبلغی دریافت می کند. در این مقاله قصد داریم برای شما در مورد تعرفه خدمات قالیشویی صحبت کرده و ابهامات موجود را برطرف سازیم. همانطور که بیشتر شما می دانید قالیشویی هزینه شست و شوی انواع فرش و موکت را به شکل مترمربع محاسبه می کند. اتحادیه قالیشویان نرخی را در نظر گرفته و سالیانه به مراکز قالیشویی اعلام می کند  که موظف هستند به ان عمل کنند. اما همان طور که می دانید قیمت برخی  جاها با بقیه متفاوت است و این مساله ابهاماتی را برای مردم به وجود می آورد.

هزینه قالیشویی

علت اصلی تفاوت های تعرفه خدمات قالیشویی

همان طور که می دانید فرش بسیار حساس است و از سری وسایلی است که از اهمیت بسیار بالایی در منازل ما برخوردار می باشد.بنابراین شست و شوی آننیز باید با دقت صورت بگیرد. یکی از بزرگ ترین عوامل موثر در اختلاف قیمت ها استفاده از مواد و دستگاه هایی استکه برای شست و شوی فرش به کار می روند.

برای مثال ممکن است یک مرکز قالیشویی از مواد مخصوص برای شست و شوی فرش های ابریشمی استفاده کند و این مساله در قیمت ها بسیار اثر گذار است. ممکن است فرش دارای لکه باشد که برای شست و شوی آن باید از مواد خاصی استفاده شود. بنابراین این عوامل می توانند در افزایش یا کاهش قیمت ها موثر واقع شوند.

 

عوامل موثر در افزایش حقوق قالیشویی

اگر قالیشویی دارید و یا می خواهید در این زمینه فعالیت کنید لازم است ابتدا یک سری کارها برای افزایش درآمد خود انجام دهید. داشتن نظم در کار و ارائه خدمات با کیفیت می تواند بسیار موثر باشد. هر چه کیفیت کار بیشتر باشد در افزایش مشتری موثرتر است. همچنین تجهیزاتی که در قالیشویی به کار می بریم نیز تاثیر بسیار زیادی در  افزایش درآمد ما دارند.

از دیگر عواملی که در قیمت ها و بالا و پایین آن موثر است فصل سال است و معمولا بهترین زمان شست و شوی فرش اوایل اسفند تا آخر تابستان است و در این زمان شما می توانید با تبلیغات مناسب به درآمد بسیار خوبی دست یابید. داشتن روش ها تبلیغاتی مناسب می تواند در افزایش درآمد قالیشویی با جذب مشتری بسیار مفید واقع شود. همان طور که می دانید معمولا خانم های خانه دار مخاطب شست و شوی فرش در قالیشویی هستند بنابراین می توانند مخاطب خوبی باشند و استفاده از شبکه های اجتماعی می تواند تبلیغات شما را آسان تر به آن ها برساند.

 

سایر عوامل موثر در تعیین تعرفه خدمات قالیشویی

عوامل بسیار زیادی در تعیین نرخ فرش موثر هستند که از جله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. اندازه و متراژ فرش
 2. جنس فرش
 3. روش شست و شوی فرش که به سه روش دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می گیرد.
 4. نوع ماده شوینده که در شست و وشو به کار می روند.
 5. محل شست و شو
 6. نوع لکه موجود در فرش

با خیالی آسوده شستن فرش های خود را به قالیشویی آوا بسپارید ؛ ارائه سرویس در سرتاسر تهران من جمله ستارخان ، میرداماد ، قیطریه ، سعادت آباد ، هروی و مناطق دیگر

 

 

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی

تاریخ : 1399.06.13
توسط : carpetclean

همان طور که می دانید در خانواده های ایرانی فرش از اهمیت بسزایی برخوردار است و از مهم ترین وسایل خانه محسوب می شود. مردم نیاز دارند هر چند مدت یک بار فرش ها را به طور کامل شست و شو داده و آلودگی ها را از آن ها پاک کنند. برخی افراد این کار را در منزل خودشان انجام می دهند. اما این راه برای تمامی افراد ممکن نیست. در نتیجه مردم مجبور هستند برای انجام این کار از کارخانه های قالیشویی کمک بگیرند. در این مقاله قصد داریم به عواملی که موجب می شود برای شست  وشوی فرش و موکت و ... قالیشویی را ترجیح دهیم اشاره کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

مزایای استفاده از قالیشویی

کمبود جا برای شست و شوی فرش

یکی از  عمده دلایلی که ما به قالیشویی نیاز داریم این است که در منزل و به خصوص در خانه های ساخت جدید و آپارتمان ها مکان کافی برای شست و  شوی فرش و خشک کردن آن وجود ندارد در نتیجه ما ترجیح می دهیم این کار را بر عهده مراکز قالیشویی بگذاریم .

 

نداشتن تخصص کافی

از دیگر دلایلی که موجب می شود ما به مراکز فرش شویی روی آوریم این است که این مراکز با استفاده از وسایل مخصوص و نیروی کار ماهر این کار را با دقت و جدیت کامل و با کیفیت بسیار زیاد انجام می دهند این در حالی است که ما نمی توانیم در منزل و تنها با یک شلنگ و برس این کار را به خوبی انجام دهیم. همچنین افرادی که این کار را انجام می دهند تخصص کافی دارند و به هیچ وجه به فرش های شما آسیب نخواهند زد.

 

نداشتن وقت کافی

بیشتر افراد و به خصوص افرادی که کار می کنند اعتقاد دارند زمان کافی برای شستن فرش ندارند و سعی می کنند این کار در محلی بیرون از منزل انجام شود زیرا موجب می شود در وقت آن ها صرفه جویی شود.

 

حفظ سلامت فرش در قالیشویی

از دیگر عواملی که بسیار موثر است و موجب می شود ما به قالیشویی احتیاج داشته باشیم آن است که مراکز قالیشویی دارای تخصص کافی هستند و از آسیب زدن به فرش ما جلوگیری می کنند. همچنین این مراکز روش هایی را به کار می گیرند تا فرش رنگ پس ندهد و کیفیت آن پایین نیاید این در حالی است که اگر ما خودمان این کار را انجام دهیم ممکن است به دلیل نداشتن مهارت کافی به تار و پود و رنگ فرشمان آسیب وارد کنیم.

 

شست و شوی تمیز در قالیشویی

گاهی نبودن فضای کافی، نداشتن توانایی و مهارت کافی و حتی در مناطق پایین شهر کم فشار بودن آب منازل موجب می شود قالی به نحو احسنت تمیز نشود، این در حالی است که مراکز قالیشویی این کار را با دقت زیاد و با استفاده از وسایل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می دهند و اگر فرش دچار آسیبی باشد می تواند آن را ترمیم کنند. و یا کار تثبیت رنگ روی فرش انجام دهند که کلیه این موارد موجب می شود ما قالیشویی را به سایر روش های شست و شو ترجیح دهیم.

 

قالیشویی بزرگ آوا 24 ساعته فعال در سراسر تهزان از جمله سعادت آباد ، شهر زیبا ، ستارخان ، بلوار کشاورز ، باغ فیض و  سایر محلات

 

از جمله نکاتی که باید به آن اشاره کرد این است که بهترین زمان شست و شوی قالی از اسفند ماه تا اوایل مهر ماه است زیرا در این زمان خیلی سریع تر قالی یا فرش شما خشک خواهد شد.

نکات شستشوی فرش

 

همچنین عده بسیاری این سوال را دارند که چگونه اعتماد کنیم و چگونه از وضعیت یک قالیشویی اطمینان پیدا کنیم. برای این کار چند راه وجود دارد شما می توانید از اتحادیه در مورد قالیشویی بپرسید و یا از سایتی که خود قالیشویی ارائه داده اطلاعاتی درباره آن کسب کنید.

 

در صورتی که نام قالیشویی جزء اتحادیه نبود به سوابق آن قالیشویی و رضایت مشتریانش توجه نمایید ؛ این موارد می تواند شما را در زمینه سپردن فرش به یک قالیشویی راهنمایی کند .

 

قالیشویی آوا در تمامی فصول آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد ؛

 

فعال در سراسر تهران از جمله محلات : میدان ونک ، سعادت آباد ، شریعتی ، ستارخان ، پونک و سایر محلات

 

اهمیت قالیشویی برای منازل

تاریخ : 1399.06.12
توسط : carpetclean

همان طور که می دانید قالیشویی کار شما را آسان می کند و این مساله از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از جمله مزایای قالیشویی می توان به اصولی بودن کار آن ها اشاره کرد که موجب می شود رنگ قالی به خصوص قالی های دست بافت تغییر نکند و کیفیت اولیه خود را از دست ندهد.

 

قالیشویی

 

از دیگر مزایای قالیشویی می توان به کیفیت بالا و تمیز کردن کامل فرش ها اشاره کرد که این مسائل موجب می شود مردم به آن اعتماد کرده و قالی های خود را به آن ها بسپارند.

 

ارتقای کیفیت و دقت در کار در برخورد با فرش های ماشینی که مواد پلاستیکی در آن ها به کار رفته به این صورت است که به گونه ای تمیز شوند تا نرمی و لطافت فرش از بین نرود و در فرش های دست بافت باید به این نکته توجه کرد که قالی رنگ پس ندهد.

 

قالیشویی آوا به دلیل استفاده از پرسنل حرفه ای امکان ارائه خدمات قالیشویی مطلوب را به شما عزیزان در سراسر شهر تهران از جمله محلاتی همچون سعادت آباد ، ستارخان ، پونک ، نیاوران و سایر محله ها را دارا می باشد .

 

مبل شویی دستی و شستشوی مبل با دستگاه

تاریخ : 1397.12.10
توسط : carpetclean

مبل شویی

 

مبل شویی آوا 24 ساعته و تمام روزهای هفته

 

شستشوی مبلمان به صورت دستی و با دستگاه

 

مبلشویی با شوینده های کاملا استاندارد و بدون حساسیت

 

ساخت کد QR

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

کد QR را احتمالا اکثر شما می‌شناسید. QR مخفف Quick Response است به معنی پاسخ سریع. این کد یک نوع بارکد دو بعدی است که می‌تواند با استفاده از گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های اختصاصی خوانده شود، دستگاه‌هایی که دوربین یا چشمی دارند؛ و سپس به طور مستقیم به متن، ایمیل، وب سایت، شماره تلفن و… لینک شود. شما حتی ممکن است با اسکن یک کد QR به یک سایت متصل شوید. دامنه استفاده از کد QR بسیار وسیع است، به خصوص برای بازاریابی و تبلیغات محصولات، علامت‌های تجاری، خدمات و هر چیز دیگری که به فکر شما می‌رسد. بیایید بررسی کنیم این کد چطور و چگونه ساخته می‌شود؟

این رقم برای ورایزون 12 درصد، برای BestBuy 9 درصد و برای  اپل 8 درصد در 3 ماهه مذکور بوده است. البته گفته می‌شود کاربران برای خرید آیفون‌های جدید 2018 دست از خرید مدل‌های قدیمی برداشته و برای همین رقم فروش آنلاین اپل کاهش پیداکرده است.

فیلمبرداری با لامبورگینی

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

این دوربین قابلیت فیلمبرداری در سرعت بسیار بالای خودرو را دارد که می‌توان از آن در تبلیغات و فیلم‌ها استفاده متناسب کرد.نکته جالب توجه این است که قیمت این دوربین از خودروی لامبورگینی که روی آن نصب می‌شود بیشتر است. جزییات مربوط به این دوربین را با زیرنویس فارسی در تکنوتابناک ببینید.

مدیریت منابع

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

در 2015 افزونه این برنامه برای جستجوگر گوگل کروم نیز ساخته شد که به کاربر اجازه می‌دهد به صورت مستقیم از منابع آنلاین نوت‌برداری کنند.

نرم‌افزار مدیریت منابع یا نرم‌افزار مدیریت شخصی نرم‌افزاری برای دانشمندان و نویسندگان است تا برای ثبت و ضبط استفاده کنند و با استفاده از اطلاعات کتاب‌شناختی مراجع است. هنگامی که یک استناد ثبت شده است، آن را می‌توان بارها و بارها در کتاب‌شناسی تولید و استفاده کرد، مانند فهرستی از منابع در کتاب، مقالات و مطالب علمی.

احتمال حذف قابلیت لمس سه‌ بعدی

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

بر اساس گزارش تحلیل‌گران، نسل 2018 آیفون‌های شرکت اپل از فناوری‌های مشابه آیفون ایکس بهره می‌برند و حال آنکه لمس سه بعدی یکی از ویژگی‌های بارز این گوشی بود، پس می‌توان نتیجه گرفت که ایده حذف فناوری 3D Touch برای نسل 2019 گوشی‌های اپل در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ قابلیت لمس سه بعدی یک فناوری بسیار ویژه بود که برای اولین بار در گوشی iPhone 6S اپل استفاده شد و طرفداران بسیاری نیز پیدا کرد، تحلیل‌گران معتقدند که حذف این فناوری از گوشی‌های نسل جدید اپل پسرفت بسیار بزرگی برای محصولات این شرکت محسوب خواهد شد.

دستاوردهای بزرگ تکنولوژی‌ های

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

دیگر نیازي به پاك‌کردن اطلاعات جهت ذخیره عکس یا فایل جدید بر روي هارد یا فلش نیست. در کمتر از ۳ سال دیگر، حدود ۹۰ درصد از افراد از فضاي ذخیر‌ سازي رایگان و نامحدودي بهره‌مند خواهندبود که هزینه‌هاي آن صرفاً از طریق تبلیغات به‌دست می‌آید. درحال حاضر نیز شرکت‌هایی وجود دارد که جهت ارائه فضاي ذخیره‌سازي بسیار ارزان یا کاملاً رایگان فعالیت می‌کنند. براي مثال،Google  Photos در حال حاضر فضاي ذخیره‌سازي نامحدودي را براي ذخیر‌ه‌کردن عکس ارائه می‌دهد. Amazon نیز به کاربران خود اجازه می‌دهد تا صرفاً با هزینه ۶۰ دلار در هرسال، فضاي نامحدودي داشته باشند. یکی از دلایل بزرگ گرایش روزافزون شرکت‌ها به این سمت، کاهش هزینه‌هاي هارد دیسک به‌ازاي هر گیگابایت می‌باشد. براساس برآوردهاي صورت‌گرفته حدود ۹۰ درصد از کل داده موجود، صرفاً در دو سال گذشته تولید شده‌است که این روند رو به افزایش می‌باشد.

مدل تاج گل طبیعی سر

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

در انتخاب تاج یا همان حلقه گل سعی کنید نکات که در ادامه برای شما بیان خواهم کرد را رعایت بفرمایید:
رنگ گل باید متناسب با لباستان بوده و علاوه بر این به رنگ موهای‌تان نیز بیاید و زیبایی بیشتری به رنگ موهایتتان ببخشد. عروس خانم‌ها بهتر است که گل‌های سفید را انتخاب نمایند.
اگر با لباس عروس تاج گل استفاده می‌کنید بهتر است از گل‌های طبیعی سفید رنگ و فیروزه‌ای زیبا بهره ببرید.
حلقه گل را مناسب با اندازه‌ی سر خود درست کنید تا در طول مراسمات مشکلی با آن نداشته و احساس راحتی کنید.

برنامه اینباکس جی میل برای اندروید

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

این نرم افزار پیام های شما را دسته بندی می کند. همچنین پیام های مشابه را در یک قسمت قرار می دهد بنابراین شما می توانید همه آنها را در یک بار رسیدگی کنید و با یک لمس از آنها خلاص شوید.

تایید حضور شخصیت مدوسا

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

در این قسمت از سری بازی‌های assassin's creed به 400 سال پیش از اتفاقات assassin's creed origins برمی‌گردیم.  در این بازی، بازیکن نقش یک مزدور را دارد که می‌تواند برای آتن و لیگ دلیان یا لیگ پلاتینی که تحت رهبری اسپارت است، مبارزه کند.

در سری جدید Assassin's creed مدوسا را ملاقات می‌کنیم. البته باید خوشحال باشیم که او را پس از مبارزه‌های بسیار و افزایش توان رزم‌آوری خودمان می‌بینیم چون او یکی از قوی‌ترین کاراکتر‌های بازی است. مدوسا دارای قدرت رزم‌آوری زیادی است. اگر موجودی مستقیما به چشمان او نگاه کند به سنگ تبدیل می‌شود. درضمن حین مبارزه مراقب سرعت مافوق‌طبیعی او باشید. با وجود تمام این قدرت‌ها گروهی از سربازان سنگی نیز از او مراقبت می‌کنند.

طرز تهیه چیپس خانگی

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

چیپس یکی از تنقلاتی است که معمولا همه از کوچک تا بزرگ به آن علاقه دارند و خوراکی محبوبی است. اگر شما هم عاشق چیپس‌ها با طعم‌های متفاوت هستید، میتوانید با این دستور‌ها خودتان در خانه چیپس‌های خوشمزه و سالم تهیه کنید و در کنار غذا و یا به تنهایی میل کنید و لذت ببرید.

گوشی و تبلت برتر فیلم‌

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

باورش سخت است، اما بیش از ۷۰ سال پیش، یک هنرمند فعال در زمینه‌ی کمیک استریپ ایده‌ی مربوط به گجت‌های ارتباطی امروزی را مطرح کرده است. «چستر گولد» (Chester Gould) که خالق یک کارآگاه پلیس همه‌فن‌حریف به نام «دیک تریسی» (Dick Tracy) است، در ژانویه ۱۹۴۱ یک رادیو مچی دوطرفه را برای این شخصیت طراحی کرد و در سال ۱۹۶۴ این گجت به یک تلویزیون دوطرفه بدل شد.

هرچند در آن زمان کاراکترهای موجود در کمیک استریپ‌های علمی-تخیلی و ابرقهرمانی برای برقراری ارتباط با یکدیگر همچنان از فناوری‌های قدیمی مانند رادیوها و واکی‌تاکی‌ها استفاده می‌کردند، کاراکتر دیک ترسی برای این کار از یک رادیو/تلویزیون مچی دوطرفه استفاده می‌کرد که گجت بسیار نوآورانه‌ای محسوب می‌شد. می‌توان آن را به‌نوعی پدر معنوی گوشی‌های امروزی و حتی ساعت‌های هوشمند به حساب آورد.

نمایشگاه 2018 IFA

تاریخ : 1397.06.10
توسط : carpetclean

در کنفرانس اخیر عملکرد Huawei، ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هوآوی، اعلام کرد: “Huawei به بهبود نوآوری های خود در فناوری های اصلی همچون هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده (AR/VR)، ارتباطات و سیستم های نرم افزاری ادامه خواهد داد. در سال ۲۰۱۸، Huawei پردازنده خود را با انتشار Kirin 980 توسعه خواهد داد که عملکرد گوشی های هوشمند را بهبود بخشد. در آینده، انتظار می رود که Huawei توانایی خود را در زمینه الگوریتم ها و داده ها برای ایجاد قابلیت توسعه چیپ ست ها، دستگاه ها و پردازش ابری فراهم کند. Huawei همچنین تلاش زیادی برای ایجاد یک سناریو هوشمندانه برای آماده شدن برای ورود به دوره هوش مصنوعی یا AI می کند. در نمایشگاه IFA بعدی، من معتقدم که Huawei سورپرایز های بیشتری را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد و باعث شگفتی بیشتر برای مصرف کنندگان خواهد شد.”

بالا