آوا

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی

تاریخ : 1399.06.13
نویسنده : carpetclean

همان طور که می دانید در خانواده های ایرانی فرش از اهمیت بسزایی برخوردار است و از مهم ترین وسایل خانه محسوب می شود. مردم نیاز دارند هر چند مدت یک بار فرش ها را به طور کامل شست و شو داده و آلودگی ها را از آن ها پاک کنند. برخی افراد این کار را در منزل خودشان انجام می دهند. اما این راه برای تمامی افراد ممکن نیست. در نتیجه مردم مجبور هستند برای انجام این کار از کارخانه های قالیشویی کمک بگیرند. در این مقاله قصد داریم به عواملی که موجب می شود برای شست  وشوی فرش و موکت و ... قالیشویی را ترجیح دهیم اشاره کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

مزایای استفاده از قالیشویی

کمبود جا برای شست و شوی فرش

یکی از  عمده دلایلی که ما به قالیشویی نیاز داریم این است که در منزل و به خصوص در خانه های ساخت جدید و آپارتمان ها مکان کافی برای شست و  شوی فرش و خشک کردن آن وجود ندارد در نتیجه ما ترجیح می دهیم این کار را بر عهده مراکز قالیشویی بگذاریم .

 

نداشتن تخصص کافی

از دیگر دلایلی که موجب می شود ما به مراکز فرش شویی روی آوریم این است که این مراکز با استفاده از وسایل مخصوص و نیروی کار ماهر این کار را با دقت و جدیت کامل و با کیفیت بسیار زیاد انجام می دهند این در حالی است که ما نمی توانیم در منزل و تنها با یک شلنگ و برس این کار را به خوبی انجام دهیم. همچنین افرادی که این کار را انجام می دهند تخصص کافی دارند و به هیچ وجه به فرش های شما آسیب نخواهند زد.

 

نداشتن وقت کافی

بیشتر افراد و به خصوص افرادی که کار می کنند اعتقاد دارند زمان کافی برای شستن فرش ندارند و سعی می کنند این کار در محلی بیرون از منزل انجام شود زیرا موجب می شود در وقت آن ها صرفه جویی شود.

 

حفظ سلامت فرش در قالیشویی

از دیگر عواملی که بسیار موثر است و موجب می شود ما به قالیشویی احتیاج داشته باشیم آن است که مراکز قالیشویی دارای تخصص کافی هستند و از آسیب زدن به فرش ما جلوگیری می کنند. همچنین این مراکز روش هایی را به کار می گیرند تا فرش رنگ پس ندهد و کیفیت آن پایین نیاید این در حالی است که اگر ما خودمان این کار را انجام دهیم ممکن است به دلیل نداشتن مهارت کافی به تار و پود و رنگ فرشمان آسیب وارد کنیم.

 

شست و شوی تمیز در قالیشویی

گاهی نبودن فضای کافی، نداشتن توانایی و مهارت کافی و حتی در مناطق پایین شهر کم فشار بودن آب منازل موجب می شود قالی به نحو احسنت تمیز نشود، این در حالی است که مراکز قالیشویی این کار را با دقت زیاد و با استفاده از وسایل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می دهند و اگر فرش دچار آسیبی باشد می تواند آن را ترمیم کنند. و یا کار تثبیت رنگ روی فرش انجام دهند که کلیه این موارد موجب می شود ما قالیشویی را به سایر روش های شست و شو ترجیح دهیم.

 

قالیشویی بزرگ آوا 24 ساعته فعال در سراسر تهزان از جمله سعادت آباد ، شهر زیبا ، ستارخان ، بلوار کشاورز ، باغ فیض و  سایر محلات

 

دسته بندی :  وبلاگ
بالا